سرویس خواب ها

سرویس خواب جدید
انواع سرویس خواب اسپورت
سرویس خواب ام دی اف
تخت گرد
سرویس خواب تاجدار ام دی اف
سرویس خواب های جدید منبتی

سرویس خواب ها به نحوی که بازار رایج شده، شامل تخت دو نفره و میز آرایش و آینه و عسلی نشیمن و پاتختی می باشد

در حالت استاندارد هر سرویس خواب دو عدد پاتختی دارد ولی موارد خاصی وجود دارد که تولیدکننده به دلایلی کار را با یک پاتختی یا بدون پاتختی تولید میکند، مخصوصا در کارهایی که بالای تخت باکسدار باشد.

کف تخت جزو سرویس خواب هست چون بدون کفی در عمل تخت قابل استفاده نمی باشد، و کفی های موجود در بازار در انواع نئوپانی، لترونی (همان نئوپان با روکش)، آهنی ساده و آهنی جکدار هست

و اما در حالت پایه، تشک شامل سرویس خواب نیست، چرا که با سلیقه های مختلف و بودجه های متفاوت، تشک های متنوعی در بازار وجود دارد و مشتری جدای از سرویس خواب، تشک رو انتخاب و تهیه میکند.

انواع سرویس خواب

سرویس خواب های اسپورت : شامل طیف وسیعی از مدلهای موجود در بازار می شود که از جنس ام دی اف و نئوپان اغلب ساخته می شوند و روکش آنها یا ملامینه هست یا پی وی سی وکیوم و در بعضی مدلها از روکش چرم یا پارچه هم استفاده می شود

سرویس خواب های سلطنتی: این دسته از کارها به راحتی قابل تشخیص می باشد، چون همه کارهای سلطنتی دارای منبت کاری هستند و از جنس چوب راش و توسکا و .. و در قسمتهای صفحات کار، از جنس نئوپان یا ام دی اف با روکش چوب استفاده می شود

سرویس خواب های کلاسیک: سرویس خوابهای کلاسیک کارهای جدید با طراحی نسبتا ظریف هستند که شامل ستون هایی در کناره های تخت یا منبت های کوچکی از جنس رزین (مواد پلی استری) یا ام دی اف در قسمت های سرتخت و بدنه میز آرایش هستند.

یکی از ویژگی های سرویس خواب های سلطنتی رنگی بودن آنهاست که چون کار از جنس چوب هست و منبت کاری دارد، فقط رنگ و ورق طلا یا ورق نقره روی این سرویس خوابها استفاده می شود.

و مورد دیگر اینکه سرویس خواب های سلطنتی در حالت استاندارد دارای تخت 180 در 200 سانتی متر هستند و در صورت سفارش امکان ساخت سایز 160 در 200 برای اغلب مدلها وجود دارد.

این تقسیم بندی تقریبی هست و از جنبه های مختلف میشود سرویس خواب ها را گروه بندی نمود.

در سرویس خواب های اسپورت، معمولا از کشو در قسمت زیر و طرفین تخت استفاده می شود

این کار برای استفاده از فضاهای کوچک اتاق خواب های امروزی، بسیار مفید هست، فقط باید توجه کرد که برای باز و بسته کردن کشوها، در چیدمان سرویس خواب در اتاق، فضای کافی در نظر گرفت.

اگر فضای کافی برای کشوها موجود نباشد، استفاده از کف تخت جکدار گزینه بهتری خواهد بود.

مراجعه به صفحه سرویس خواب های سایت نمایشگاه جهیزیه

افزودن یک دیدگاه جدید

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
کد امنیتی
این سوال برای تشخیص ربات ها و جلوگیری از فعالیت های خودکار است.
12 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.